183389
Lampyrerna / Sebastian Rook ; översättning: Maria Holst. 3, Slutet.

Utgivningsår: 2006
Språk: Svenska
Medietyp: Bok
Förlag: Damm
Anmärkning:
Första svenska upplaga 2006- .
Originaltitel: Vampire plagues
Du måste logga in för att kunna reservera
Innehållsbeskrivning
Sista delen i trilogin om Lampyrerna. Emily, Ben och Jack följer efter lampyrernas ledare och deras forna vän Roman Cinska för att förhindra att de ondskefulla lampyrerna sprider sig över hela Polen. Tänkt för nio- till tolvåriga läsare.
Här finns titeln:

Andra titlar av samma författare
Liknande titlar
Om författaren
Hittade ingen författarinformation.
Reservera en bok
Så här reserverar du:
1. Klicka på knappen Reservera, eller knappen Logga in för att reservera titeln. Om du inte redan är inloggad måste du logga in för att kunna genomföra reservationen och sedan klicka på knappen Reservera.
2. Välj vilket bibliotek du vill hämta boken på. Har du ett förvalt hämtställe behöver du inte göra ett aktivt val. Förvalt hämtställe går att välja under ”mina uppgifter”. Om du bara vill stå i kö på boken under en viss period kan du justera perioden via datumväljaren.
3. Klicka på OK. När din bok är klar att hämta får du ett meddelande via e-post, brev eller SMS
Logga in