228323
Hög på hus : vägen till det perfekta boendet / Alexander Norén.

Utgivningsår: 2012.
Språk: Svenska
Medietyp: Bok
Förlag: Bonnier
Omfång: 281 s.
Du måste logga in för att kunna reservera
Fler utgåvor/delar:
Innehållsbeskrivning
För att göra en framgångsrik bostadskarriär gäller det att skaffa sig kunskap. Författaren, ekonomijournalist på SVT, ger svar på frågor som rör utgångspris, auktionsteori och objektvärdering samtidigt som han också ställer frågan: Vad är det vi går miste om i vår jakt på det perfekta boendet?.
Här finns titeln:

Andra titlar av samma författare
Liknande titlar
Om författaren
Hittade ingen författarinformation.
Reservera en bok
Så här reserverar du:
1. Klicka på knappen Reservera, eller knappen Logga in för att reservera titeln. Om du inte redan är inloggad måste du logga in för att kunna genomföra reservationen och sedan klicka på knappen Reservera.
2. Välj vilket bibliotek du vill hämta boken på. Har du ett förvalt hämtställe behöver du inte göra ett aktivt val. Förvalt hämtställe går att välja under ”mina uppgifter”. Om du bara vill stå i kö på boken under en viss period kan du justera perioden via datumväljaren.
3. Klicka på OK. När din bok är klar att hämta får du ett meddelande via e-post, brev eller SMS
Logga in